Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petrocup 2013

 

PETROCUP 2013

7. ročník tradičního turnaje v malé kopané v Petrovicích I. se uskuteční v sobotu 6.7.2013. Letos se stalo jeho pořadatelem nově vzniklé Občanské sdružení přátel sportu Petrovice I.  Zatímco zabezpečení  turnaje a oceňování účastníků stále roste, zájem sportovců klesá.  Zřejmě se ženská část akce smrští pouze na exhibiční zápas petrovických dívek s juniory. Bohužel tradiční účastnice jsou na tento termín zaneprázdněny. Důvody jsou různé, ale generace dívek, která před 10 lety v regionu začínala s fotbalem, už dozrála. Některé mají mateřské povinnosti, jiné se zase úspěšně uchytily ve velkém fotbale v Čáslavi nebo Kutné Hoře, kde se při sestavování tréninkových plánů příliš s malou kopanou nepočítá. Snad se nám alespoň podařilo trochu nastartovat ženský fotbal v regionu a uvidíme, zda se najde do budoucna dost ochotných pokračovatelek. Zájem se tedy upírá především na muže, kteří se střetnou zřejmě v 6-7 týmech o krásný putovní pohár a hodnotné věcné ceny především od hlavního sponzora – Pivovar Kácov. Sestava turnaje ještě není kompletní,

případní zájemci se hlaste zde: Jiří Dienelt (diny7@seznam.cz, tel. 731869437) nebo Aleš Váca (avaca@seznam.cz, tel.737622837).

Petrocup už od loňska není jen o fotbale. Během svátečního pátku 5.7. se zde ještě utkají nohejbalové trojice v amatérském turnaji a sobotní večer po  fotbálku by měla zpestřit živá hudba.  Po loňském rockovém vystoupení kapely Sentyment bychom letos chtěli , aby si na své přišli i starší spoluobčané.

Petrocup nebude jedinou sportovní akcí, kterou občanské sdružení v Petrovicích chystá. 24.8. se zde uskuteční ještě nohejbalový turnaj dvojic, na který večer naváže Setkání přátel Parsonu po 20.letech, kde se pokusíme vzkřísit vzpomínky na legendární místní hardrockovou kapelu.  Na oba termíny srdečně zveme všechny fanoušky dobrého sportu a hudby. O kvalitní občerstvení bude jako vždy postaráno.

Ve sdělovacích prostředcích se info o turnaji objevuje zde. Fotky najdete zde

petrocup-2013.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář